MasterFoto

Mēs strādājam, lai fotogrāfu un video operatoru darbs būtu aizraujošs mākslas darbu radīšanas process. Mūsu tehnika Jūsu sapņu un ieceru realizēšanai!

Mūsu misija ir nodrošināt servisu un pakalpojumus dažādas meistarības pakāpes fotogrāfiem. Mēs piedāvājam gan augstas kvalitātes labāko ražotāju preces profesionālai un ilglaicīgai lietošanai, gan ekonomiskus risinājumus iesācējiem un tiem, kas vēlas tikai izmēģināt kādu jaunu aksesuāru vai fotografēšanas veidu. Cenšamies atbalstīt ikvienu fotogrāfu un video operatoru, noskaidrojot katra vēlmes un iespējas un konsultējot par piemērotāko izvēli. 

Populārākās preces cenšamies turēt uz vietas mūsu veikalā, lai ikvienam būtu iespēja gan tās apskatīt un izmēģināt, gan arī uzreiz iegādāties. Nodrošinām plašu katalogu ar daudzveidīgām fotoprecēm no visas pasaules, lai interesējošo lietu būtu iespējams pie mums arī pasūtīt. Ar dažādu akciju un atlaižu palīdzību cenšamies dot iespēju ikvienam iegādāties sev nepieciešamo.

 

Canon

Jau 15. gadu pēc kārtas Canon ir labākais pasaulē foto kameru jomā. 15.! Pēc kārtas! Labākais pasaulē! 
Jau trešo gadu pēc kārtas, skaistākajā Latvijas pilsētā Bauskā noritēs Foto Dienas. 
Tieši tāpēc Canon Biznesa Centrs – IB Serviss ir vairāk nekā pateicīgs būt par atbalstītāju projektam “Foto dienas Bauskā 2018”. Jau otro reizi. No trijām. 
Milzīgs prieks, ka foto dienas pulcēs atkal tik lielu foto entuziastu un profesionāļu pulku!  Mums vienmēr ir sajūsma tikties klātienē ar cilvēkiem, kuriem šajā šajā tehnoloģiju laikmetā joprojām ir tik tuva dabas, radošuma un sajūtu tēma. 
Patiesā vērtība ir tas ko mēs redzam, tas ko mēs sajūtam un novērojam un tas kā notveram mirkli. 
Šo mirkli mēs varam iemūžināt mūsu atmiņās, bet varam izmantoto tehnoloģiju sniegtās priekšrocības un notvert šo mirkli ar foto kameru un saglabāt to elektroniski vai vēl labāk- izdrukāt to, lai šis mūsu notvertais mirklis priecētu mūs ik dienas. 
Par uzņēmumu (www.ibserviss.lv): 
IB Serviss ir vadošais biroja tehnikas tirdzniecības un servisa uzņēmums Latvijā. Uzņēmums jau kopš 1992.gada nodarbojas ar biroja tehnikas tirdzniecību, konsultācijām un servisa pakalpojumiem Latvijas tirgū un ir apliecinājis sevi kā veiksmīgu un stabilu uzņēmumu un partneri. 
Galvenie kompānijas darbības virzieni ir biroja tehnikas, foto un video tehnikas, dokumentu apstrādes iekārtu, vizuālās prezentācijas tehnikas un datortehnikas tirdzniecība, noma un serviss, kā arī visu šo iekārtu ekspluatācijas materiālu tirdzniecība un piegāde.