Jau trešo gadu, 2018.gada maijā noritēs Foto Dienas Bauskā 2018!

2018. gada tēma ir “Radošā fotogrāfija”.

Projekta ‘’Foto dienas Bauskā’’ iecere ir radīt iespēju fotogrāfiem profesionālu lektoru vadībā apgūt vai papildināt savu zināšanu loku  fotogrāfijā un ik gadu pulcēties darbīgai nedēļas nogalei Bauskā. Šajā pasākumā tiek apskatītas un arī meistarklasēs praktiski pielietotas dažādas, ar ikgadējo tēmu saistītas nianses. Nozares labākie lektori ar pieredzi un zināšanām palīdzēs gan sameklēt pareizo rakursu, gan izvēlēties vietas un rast atbildes uz dažādiem jautājumiem.

Šāds pasākums fotogrāfiem ir iespēja dalīties pieredzē ar citiem fotogrāfiem, iegūt jaunus kontaktus un draugus, kā arī iepazīt skaisto Zemgales pilsētu starp divām upēm, kuras pakājē savu tecējumu sāk Lielupe. Bauska lepojas ar savām apkārt esošajām Bauskas, Mežotnes un Rundāles pilīm.

Pasākuma organizatori katru gadu sarūpē vērtīgas balvas trīs labāko fotogrāfiju autoriem. Tās tiks pasniegtas augusta sākumā, Bauskas pilsētas svētku ietvaros. Iepriekšējo gadu uzvarētājus un finālistus varat skatīt šeit.

Pasākuma trīs dienās būs arī iespēja bez maksas apmeklēt interesantākos tūrisma objektus un saņemt atlaides Bauskas pilsētā.

Pasākums norit no 2018.gada 18. – 20.maijam

FOTO DIENAS BAUSKĀ organizē “Fototelpa”

 

Pieteikšanās